עגלת הקניות
מגוון מוצרים לתינוקות

אבקת חלבון סופר אפקט 100% סויה מיוחד לטבעונים - 2.3 ק"ג מבית Super Effect

מחיר אבקת חלבון סופר אפקט 100% סויה מיוחד לטבעונים - 2.3 קג מבית Super Effect
-10 %
אבקת חלבון סופר אפקט 100% סויה מיוחד לטבעונים - 2.3 ק"ג מבית Super Effect
  • מזהה מוצר: 470
₪234.00
₪260.00
אזל ממלאי

מטרת אבקת החלבון מסויה היא להשלים את תצרוכת החלבון היומית של ספורטאים הזקוקים לכך, או לחילופין, של צרכנים שאינם עוסקים בספורט, אך זקוקים לתוספת חלבונים, כמו מתבגרים אשר נזקקים לחלבון לצורך תמיכה בהליך הגדילה הטבעי או מבוגרים אשר סובלים מדלדול במסת השריר

.אבקת חלבון סויה מבוססת על חלבון צמחי אשר מופק מפולי סויה. אבקה זו משמשת ספורטאים אשר זקוקים להשלמה איכותית של תצרוכת החלבון היומית, והינה מקור אמין לגלוטמין, המהווה כשישים אחוזים מכלל מאגר חומצות האמינו הקיימות בשרירים באופן טבעי. אבקת החלבון מבוססת הסויה מתאימה לרגישים לחלבוני החלב והיא מצטיינת בריכוז נמוך של שומן ופחמימות. אבקת חלבון סויה חיונית לתפקוד אופטימלי של המערכת החיסונית, לייצור גלוטתיון, אשר חיוני לשמירה על רמות כולסטרול נמוכות, ולסנתוז אופטימלי של חלבון בגוף.  חלבון סויה איננו מכיל, במרבית המקרים, חומרים בלתי רצויים, כמו מעכבי פרוקטאז ולקטין. חלבון סויה יעיל לצמצום הסיכוי לסוגי סרטן מסוימים, ובהשוואה לאבקות חלבון אחרות, אבקה מחלבון סויה נחשבת לאופציה הזולה ביותר.

חלבון הינו מקור חיוני לגוף לצורך עליה במשקל, חידוש השיער והעור, בניית השרירים והעצמות, ועוד. מעבר לכך, חלבון מייצר הורמונים ואנזימים שונים, ומחזק את מערכת החיסון. במצב של מחסור בחלבונים, הגוף חסר את היכולת לתקן כראוי נזקים ברקמות בגוף. מעבר לכך, מחסור בחלבון עלול להזיק למסת השריר, לייצר תחושת עייפות, לפגוע בהתפתחות הפיזית והמנטלית, לייצר נשירה ואיבוד פיגמנטים בשיער, לגרום לחוסר סדירות הורמונלית, לפגוע במערכת החיסונית, לגרום ליובש בעור ולהוביל לבעיות פוריות. ניתן לצרוך חלבון באמצעות מוצרי בשר, מוצרי חלב ומוצרי סויה, אך במצבים בהם יש צורך באספקת חלבון מוגברת, כמו במצבי מחסור בחלבון, או בקרב ספורטאים, יש צורך בתגבורת חלבון חיצונית באמצעות תוספי תזונה מבוססי חלבון. ספורטאים המבצעים פעילות גופנית אינטנסיבית המסב נזק לרקמת השריר, נזקקים לתוספת חלבון במטרה לצמצם למינימום את הנזקים שמסבים האימונים לרקמת השריר, ולעודד את בניית רקמת השריר באופן אופטימלי. במקביל, צריכת חלבונים מוגזמת גם היא איננה מומלצת, וחשוב להקפיד על המינון הרצוי. 

חלבון סויה הוא חלבון אשר מופק מפולי סויה ומספק חלבון איכותי שמקורו איננו מן החי, לזקוקים לכך. חלבון סויה תורם רבות לבריאותו של המשתמש, והינו אידיאלי כחלק אינטגרלי מתפריט דיאטה מבוססת חלבונים. כמו כן, אבקת חלבון סויה מתאימה לצמחונים הנמנעים מצריכת אבקות חלבון שמקורן מן החי, ואף מותר לשימושם של הרגישים ללקטוז.

אבקת חלבון סויה נחלקת לשני סוגים:

1. תרכיז סויה

תרכיז סויה מכיל כשני שליש חלבון, ועלול לגרום לגזים אצל חלק מהצרכנים, וזאת משום שהוא מכיל, בין היתר, פחמימות המקשות על מערכת העיכול.

2. סויה מבודד

סויה מבודד מיוצר מתרכיז סויה ומרבית הפחמימות אשר עשויות לגרום לגזים מוסרות ממנו במהלך הייצור. סוג חלבון זה הינו איטי לעיכול בהשוואה לחלבון מי גבינה, אך מתעכל מהר יותר בהשוואה לחלבון קאזין.

חלבון סויה הינו חלבון מלא ומדורג במיקום גבוה ב -PDCAAS  (שיטת דירוג איכות חלבונים על פי אופן עיכולם ורמת החומצות האמיניות שהם מכילים). חלבון סויה יהיה, במרבית המקרים, דל או נטול שומנים, כולסטרול ולקטוז.


כל מנת הגשה (30 גר' אבקה) מכילה:

 -27 גרמים חלבון סויה איזולייט

- 0.5 גרמים פחמימות בלבד

- 0.2 גרמים שומן

- 0 גרם שומן טרנס!

- 0 גרם שומן רווי!

- 2.5 גרם כולסטרול!

- 0 גרם לקטוז!

נא לכתוב ביקורת

הערה: HTML לא מתורגם!
לא טובטוב

דואר רשום - משלוח באמצעות דואר ישראל לסניף הדואר הקרוב לבית המזמין.

אספקת המוצרים עד 15 ימי עסקים.

עבור הזמנות מתחת למשקל עד 2 ק"ג

עלות משלוח בהזמנה עד 150 ש"ח - 25 ש"ח

עלות משלוח בהזמנה עד 200 ש"ח - 20 ש"ח

עלות משלוח בהזמנה עד 350 ש"ח - 18 ש"ח

עלות משלוח בהזמנה מעבר 350 ש"ח - חינם

ניתן לעקוב אחר המשלוחים בדואר רשום באמצעות אתר הדואר: מעקב משלוחים


Boxit (בוקסיט) - משלוח באמצעות Boxit הכי קרוב לכתובת שרשמת.

אספקת המוצרים עד 10 ימי עסקים.

עבור הזמנות מתחת עד 10 ק"ג

עלות משלוח בהזמנה עד 150 ש"ח - 35 ש"ח

עלות משלוח בהזמנה עד 200 ש"ח - 28 ש"ח

עלות משלוח בהזמנה עד 350 ש"ח - 25 ש"ח

עלות משלוח בהזמנה מעבר 350 ש"ח - חינם

ניתן לעקוב אחר המשלוחים באמצעות אתר הדואר: מעקב משלוחים


דואר שליחים - משלוח באמצעות דואר שליחים אד לדלת של בית המזמין.

אספקת המוצרים עד 8 ימי עסקים.

עבור הזמנות מתחת עד 20 ק"ג

עלות משלוח בהזמנה עד 150 ש"ח - 65 ש"ח

עלות משלוח בהזמנה עד 200 ש"ח - 52 ש"ח

עלות משלוח בהזמנה עד 800 ש"ח - 46 ש"ח

עלות משלוח בהזמנה מעבר 800 ש"ח - חינם

ניתן לעקוב אחר המשלוחים באמצעות אתר הדואר: מעקב משלוחים

פרטי מעקב ניתן למצוא בחשבון המשתמש תוך 72 שעות לאחר ביצוע תשלום וקבלת אישור תשלום בפועל מחברת אשראי או PAYPAL פאיפל. כל הפרטים יישלחו לדו"אל


במידה ואחד המוצרים שהוזמנו אזל במלאי אך לא התעדכן באתר בעת ההזמנה, נציג טופ פארם ייצור קשר עם המזמין בטלפון או דואר אלקטרוני לקבלת החלטה על המשך ההזמנה


באם הסטטוס של הזמנה לא מתעדכן מסטטוס "בבדיקה" לסטטוס "בטיפול" או "ממתין למשלוח", יש ליצור קשר עם האתר.


טופ פארם - עוסק מורשה: 321989659

הרצל 1089 (מרכז מסחרי) דימונה המיקוד 8618203

טל 0506865512

*** מעת משלוח החבילה ניתן להתעדכן אל מול חברת המשלוח ע"פ פרטי מעקב

***** זמן הגעת המשלוח משוער וייתכן איחור סביר בהגעת החבילה. כל הזמני הגעה ע"פ דווח סטטיסטי של דואר ישראל המשתנה מעת לעת.

04/06/2020

מוצרים קשורים

לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה