קופון הנחה

קופון הנחה 5% בקניה הבאה

טיפוח לזקן

אבקת חלבון סופר אפקט 100% סויה מיוחד לטבעונים - 2.3 ק"ג מבית Super Effect

 • ₪260.00 ₪234.00
 • יצרן: Super Effect
 • מזהה מוצר: 470
 • שם מקורי: Super Effect Soy Protein
  תכולה: 2.3 ק"ג
  תוצרת: ישראל
  כשרות: כשר פרווה

 • במלאי

אפשרויות לבחירה

-+

מטרת אבקת החלבון מסויה היא להשלים את תצרוכת החלבון היומית של ספורטאים הזקוקים לכך, או לחילופין, של צרכנים שאינם עוסקים בספורט, אך זקוקים לתוספת חלבונים, כמו מתבגרים אשר נזקקים לחלבון לצורך תמיכה בהליך הגדילה הטבעי או מבוגרים אשר סובלים מדלדול במסת השריר

.אבקת חלבון סויה מבוססת על חלבון צמחי אשר מופק מפולי סויה. אבקה זו משמשת ספורטאים אשר זקוקים להשלמה איכותית של תצרוכת החלבון היומית, והינה מקור אמין לגלוטמין, המהווה כשישים אחוזים מכלל מאגר חומצות האמינו הקיימות בשרירים באופן טבעי. אבקת החלבון מבוססת הסויה מתאימה לרגישים לחלבוני החלב והיא מצטיינת בריכוז נמוך של שומן ופחמימות. אבקת חלבון סויה חיונית לתפקוד אופטימלי של המערכת החיסונית, לייצור גלוטתיון, אשר חיוני לשמירה על רמות כולסטרול נמוכות, ולסנתוז אופטימלי של חלבון בגוף.  חלבון סויה איננו מכיל, במרבית המקרים, חומרים בלתי רצויים, כמו מעכבי פרוקטאז ולקטין. חלבון סויה יעיל לצמצום הסיכוי לסוגי סרטן מסוימים, ובהשוואה לאבקות חלבון אחרות, אבקה מחלבון סויה נחשבת לאופציה הזולה ביותר.

חלבון הינו מקור חיוני לגוף לצורך עליה במשקל, חידוש השיער והעור, בניית השרירים והעצמות, ועוד. מעבר לכך, חלבון מייצר הורמונים ואנזימים שונים, ומחזק את מערכת החיסון. במצב של מחסור בחלבונים, הגוף חסר את היכולת לתקן כראוי נזקים ברקמות בגוף. מעבר לכך, מחסור בחלבון עלול להזיק למסת השריר, לייצר תחושת עייפות, לפגוע בהתפתחות הפיזית והמנטלית, לייצר נשירה ואיבוד פיגמנטים בשיער, לגרום לחוסר סדירות הורמונלית, לפגוע במערכת החיסונית, לגרום ליובש בעור ולהוביל לבעיות פוריות. ניתן לצרוך חלבון באמצעות מוצרי בשר, מוצרי חלב ומוצרי סויה, אך במצבים בהם יש צורך באספקת חלבון מוגברת, כמו במצבי מחסור בחלבון, או בקרב ספורטאים, יש צורך בתגבורת חלבון חיצונית באמצעות תוספי תזונה מבוססי חלבון. ספורטאים המבצעים פעילות גופנית אינטנסיבית המסב נזק לרקמת השריר, נזקקים לתוספת חלבון במטרה לצמצם למינימום את הנזקים שמסבים האימונים לרקמת השריר, ולעודד את בניית רקמת השריר באופן אופטימלי. במקביל, צריכת חלבונים מוגזמת גם היא איננה מומלצת, וחשוב להקפיד על המינון הרצוי. 

חלבון סויה הוא חלבון אשר מופק מפולי סויה ומספק חלבון איכותי שמקורו איננו מן החי, לזקוקים לכך. חלבון סויה תורם רבות לבריאותו של המשתמש, והינו אידיאלי כחלק אינטגרלי מתפריט דיאטה מבוססת חלבונים. כמו כן, אבקת חלבון סויה מתאימה לצמחונים הנמנעים מצריכת אבקות חלבון שמקורן מן החי, ואף מותר לשימושם של הרגישים ללקטוז.

אבקת חלבון סויה נחלקת לשני סוגים:

1. תרכיז סויה

תרכיז סויה מכיל כשני שליש חלבון, ועלול לגרום לגזים אצל חלק מהצרכנים, וזאת משום שהוא מכיל, בין היתר, פחמימות המקשות על מערכת העיכול.

2. סויה מבודד

סויה מבודד מיוצר מתרכיז סויה ומרבית הפחמימות אשר עשויות לגרום לגזים מוסרות ממנו במהלך הייצור. סוג חלבון זה הינו איטי לעיכול בהשוואה לחלבון מי גבינה, אך מתעכל מהר יותר בהשוואה לחלבון קאזין.

חלבון סויה הינו חלבון מלא ומדורג במיקום גבוה ב -PDCAAS  (שיטת דירוג איכות חלבונים על פי אופן עיכולם ורמת החומצות האמיניות שהם מכילים). חלבון סויה יהיה, במרבית המקרים, דל או נטול שומנים, כולסטרול ולקטוז.


כל מנת הגשה (30 גר' אבקה) מכילה:

 -27 גרמים חלבון סויה איזולייט

- 0.5 גרמים פחמימות בלבד

- 0.2 גרמים שומן

- 0 גרם שומן טרנס!

- 0 גרם שומן רווי!

- 2.5 גרם כולסטרול!

- 0 גרם לקטוז!

אבקת חלבון - אבקת חלבון סופר אפקט 100% סויה מיוחד לטבעונים - 2.3 ק"ג מבית Super Effect מחיר

אבקת חלבון - אבקת חלבון סופר אפקט 100% סויה מיוחד לטבעונים - 2.3 ק"ג מבית Super Effect - זול

דואר רשום - משלוח באמצעות דואר ישראל לסניף הדואר הקרוב לבית המזמין.

אספקת המוצרים תוך 15 ימי עסקים.

עלות משלוח ? עבור הזמנות מתחת למשקל עד 2 ק"ג התשלום יהיה 25.00 ש"ח . 

ניתן לעקוב אחר המשלוחים בדואר רשום באמצעות אתר הדואר: מעקב משלוחים


דואר שליחים - משלוח באמצעות דואר ישראל אד דלת של בית המזמין.

אספקת המוצרים עד 5 ימי יסקים.

עלות משלוח ? עבור הזמנות מתחת ל 10 ק"ג התשלום יהיה 65.00 ש"ח.

ניתן לעקוב אחר המשלוחים באמצעות אתר הדואר: מעקב משלוחים


דואר חינם - משלוח באמצעות דואר ישראל באמצעות דואר רשום או דואר שליחים.

החבילה עד 2 קג תיישלח בדואר רשום

חבילות מעל 2 קג עד 10 קג יישלחו בדואר שליחים או שירות חבילות (תלוי בגובה ההזמנה)

משלוח חינם להזמנות מעל 250.00 ש"ח.

ניתן לעקוב אחר המשלוחים באמצעות אתר הדואר: מעקב משלוחים


פרטי מעקב ניתן למצוא בחשבון המשתמש תוך 48 שעות לאחר ביצוע תשלום וקבלת אישור תשלום בפועל מחברת אשראי או PAYPAL פאיפל. כל הפרטים יישלחו לדו"אל

טופ פארם (topharm.co.il) הוא אתר קניות בטוח ומאובטח. תהליך הרכישה מתבסס על סטנדרטים מובילים בתחום אבטחת המידע על מנת להבטיח שהמידע הפרטי שלך יישאר כזה.

השרתים של  טופ פארם (topharm.co.il) מוגנים במספר שכבות הגנה במטרה לשמור על המידע המועבר לאתר בכל השלבים   ; בעת העברת המידע בין הגולש לאתר, בעת שימוש במידע על-ידי מערכות האתר ובעת שמירת ואחזור המידע מהאתר.

שכבות ההגנה בהן נעשה שימוש במערכת האתר הן:

* האתר טופ פארם עובד בסרבר על-ידי חברת GoDaddy ( החברה המובילה בתחומה).

* הגנת תקשורת נתונים בעזרת Firewall המונע גישה לשרתים ומשאבים במערכת האתר מגורמים שאינם מורשים.

* הגנה על נתונים בעת העברתם בעזרת פרוטוקול SSL המהווה את הסטנדרט הבינלאומי להעברת מידע מאובטחת בין גולש לאתר. הפרוטוקול מבטיח הצפנה של המידע המועבר כאשר היא מתבצעת במפתח 128bit אשר הונפק על-ידי חברת Thawte .

* הגנה על נתונים פרטיים הנשמרים במאגר המידע של האתר בעזרת אלגוריתם הצפנה אשר מונע פיענוח של גורם בלתי מורשה גם אם מתבצעת גישה אסורה למאגר.

פלא קארד - חברת הגנת פרטי אשראי החזרה ביותר.

.PCI מבטיחה לגולש כי נתוני האשראי מוצפנים ומוגנים לאורך כל הדרך, ונשמרים אך ורק בשרתי פלאקארד המאובטחים.

כתוב חוות דעת

הערה: HTML לא תורגם!
    גרוע           מצוין
האתר טופ פארם משתדל להציג את דיוק התמונה ומידה של המוצר ,יתכן שינוי באריזה על ידי היצרן ,במידה וקיבלתם מוצר שאינו תואם לתמונה באתר נא לבדוק מק"ט המוצר בגב האריזה .במקרה והמק"ט לא תואם בין המוצרים נא לפנות צוות האתר .

מוצרים קשורים

ג'ילט סקין גארד מכשיר גילוח