עגלת הקניות

מסכות לפנים

מותג: Tony MolyModel: TMY-01304
מדבקה להסרה מהירה של "ראשים שחורים", מעושרת במיצוי עדין של צמחי ים ובוץ קוסמטי לריכוך ולטיהור העור בעת הסרת קומודוגנים.המדבקה הפעילה מכסה את אזור האף עד למצח, ומצליחה להסיר ביעילות גם "ראשים שחורים" עמוקים.רכיבים עיקריים:טאורין – חומצת אמינו המסייעת לכיווץ הנקבוביות ומעניקה לחות ומיצוק לעור הפנים.מל..
₪17.00
מותג: Tony MolyModel: TMY-01305
מסכת בוץ מבעבעת לניקוי יעיל של נקבוביות עור הפנים. הרכיבים הפעילים המצויים בתרכובת הבוץ הקוסמטי והמינרלים סופחים את עודפי השומן והחלב ומנקים את העור ביסודיות, לעור רך, נעים ולמראה מושלם.הוראות שימוש: לאחר ניקוי העור, יש למרוח את המסיכה בצורה אחידה על עור הפנים, פרט לאזור העיניים. להמתין לייבוש כ 3-5..
₪65.00 ₪84.00
מותג: Tony MolyModel: TMY-53254
Tako Pore פילינג סטיק מסדרת ניקוי "ראשים שחורים" ולבנים (קומודונים) מעור הפנים. מכיל תרכובת אפקטיבית של צמחי ים, בוץ שחור וגרגרי פחם לניקוי עמוק של נקבוביות העור, ולהסרת "הראשים השחורים והלבנים". מוצר חדשני עשיר בסיבי תאים פעילים לניקוי מהיר ויעיל של עור הפנים, סופח עודפי שומן וחלב ומותיר את העור נק..
₪54.00 ₪70.00
מותג: Nu-PoreModel: UEC-70102
מדבקות אף לניקוי נקבוביות מיידי משמשות לניקוי מיידי של נקבוביות באף ושחורים על האף ובעור הפנים. מדבקות אף לניקוי נקבוביות מיידי מסירות נקודות שחורות מאזור האף בצורה מיידית, המדבקות ניקוי מסירות נוקות שחורות מכל אזור האף ומסייעות בניקוי וספיחת רעלים מעור האף...
₪14.00 ₪20.00
מציג 1 עד 4 מתוך 4 (1 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה