משלוח חינם

משלוח חינם בקניה מעל 250ש"ח

קופון הנחה

קופון הנחה 5% בקניה הבאה

מגוון מוצרים לתינוקות

תמצית בטר סטיביה נוזלי ללא טעם 59 מ"ל - מבית NOW FOODS

לקנות תמצית בטר סטיביה נוזלי ללא טעם 59 מל - מבית NOW FOODS במחיר זול
 • ₪90.00 ₪60.00
 • יצרן: NOW FOODS
 • מק"ט: 733739069559
 • שם מקורי: Now Foods, Better Stevia, Liquid Sweetener, Original, 2 fl oz (60 ml)
  גודל: 59 מ"ל
  תוצרת: ארה"ב
  כשרות: כשר פרווה
 • במלאי
-+

תגים: סכרת, תמצית, בטר, סטיביה, נוזלי, ללא, טעם, מל, מבית, NOW, FOODS, תמצית בטר סטיביה נוזלי ללא טעם 59 מ"ל - מבית NOW FOODS, , 733739069559, NOW, FOODS, NOW FOODS

על בסיס סטיביה אורגנית

Better Stevia - בטר סטיביה של NOW הינו ממתיק טבעי ללא כל ערך קלורי , שערכו הגליקמי נמוך. עובדות אלה הופכות אותו לתחליף מושלם ובריא לסוכר מחד ולממתיקים מלאכותיים מאידך.

בשונה ממתיקים מלאכותיים ותוספי תזונה אחרים , Better Stevia™  של NOW מכיל תמצית טהורה של סטיביה מגידול אורגני מאושר והוא מנוצל היטב ע"י הגוף. טעמו הטבעי של הסטיביה מתוק פי 60-100 מסוכר מזוקק. על מנת להמתיק משקה, מזון או קינוח, אפשר להשתמש בכמות זעירה של סטיביה.

לא כל סוגי הסטיביה זהים ובכל זאת נוקטת NOW אמצעים ומאמצים על מנת לשַמר את האיכויות הטבעיות של הסטיביה, היינו: לייצר סטיביה שטעמה הוא הטוב ביותר ומיצויה הוא הטהור ביותר שניתן להשגה.

ב- Better Stevia™  של NOW  ממוצה  העלה כולו; זאת במגמה לשמור על רמת המתיקות הגבוהה ביותר שניתן להפיק ממנו, בניגוד למוצרים אחרים מבוססי סטיביה, המכילים רכיבים מבודדים, כגון ה-REB-A. בתהליך הייצור מטופל עלה הסטיביה באמצעות תהליך אנזימטי מיוחד, שתוצאתו ממתיק נקי, שטעמו נפלא.

תשומת לבנו לאיכות מבטיחה טריות בכל מנה ומקנה ל- Better Stevia™מתיקות הדומה לזו של סוכר טהור ללא קלוריות כלל!

כמה מילים על צמח הסטיביה (Stevia rebaudiana)

זהו צמח הנפוץ בפאראגוואי ובברזיל. גובהו 60-90 ס"מ ומראהו כשל צמח הנענע. שבטי הגוארני האינדיאניים בדרום אמריקה השתמשו ב"עשב המתוק" הזה במשך מאות בשנים וב1887 התוודע אליו לראשונה בוטניקאי מאירופה בשם ברטוני. הצמח הוצג בפני משרד החקלאות האמריקאי (USDA) בין השנים 1918-1921, אולם לא אושר על ידו כממתיק טבעי בשל סיבות פוליטיות ואינטרסים אחרים.

הסטיביה הותר לשימוש כתוסף תזונה בארה"ב בשנת 1994. 14 שנים מאוחר יותר, ב-2008, קיבלו סוגים מסויימים של סטיביה מעמד של תוסף תזונה בלתי מזיק – GRAS (Generally Recognized as Safe).

Better Stevia™  של NOW אושר לסטטוס GRAS בשנת 2010 ומאז נמכר כממתיק.

איך מיוצר ה- Better Stevia™  של NOW? 

Better Stevia™  של NOW של NOW מיוצר בתהליך פטנטי המשלב את מיצוי עלי הסטיביה המלאים באמצעות אלכוהול ומים בלבד. המיצוי המתקבל מטופל באנזימים ממקור צמחי (Glucosyl). כדי להפחית משמעותית את טעם הלוואי האופייני לו, אשר דומה לליקוריץ.

כאמור, הממתיק מתבסס על צמח סטיביה מגידול אורגני מאושר ולפיכך הוא נקי מחומרי הדברה, חומרים כימיים, אינו עובר תהליכי הקרנה למיגור מזיקים (irradiation) ותהליכי המסה באמצעות סולבנטים.

התמצית המתקבלת מתהליכי המיצוי נמדדה בשיטת HPLC (High Performance Liquid Chromatography) ונמצא כי היא מכילה לפחות 80% גלוקוזיל סטיביואידים.


 תכולה: 59 מ"ל.

0 קלוריות

טבעי

ללא גלוטן

ללא טעם

ללא סוכר וללא ממתיק מלאכותי

סכרת - תמצית בטר סטיביה נוזלי ללא טעם 59 מ"ל - מבית NOW FOODS מחיר

סכרת - תמצית בטר סטיביה נוזלי ללא טעם 59 מ"ל - מבית NOW FOODS - זול

כתוב חוות דעת

הערה: HTML לא תורגם!
    גרוע           מצוין
האתר טופ פארם משתדל להציג את דיוק התמונה ומידה של המוצר ,יתכן שינוי באריזה על ידי היצרן ,במידה וקיבלתם מוצר שאינו תואם לתמונה באתר נא לבדוק מק"ט המוצר בגב האריזה .במקרה והמק"ט לא תואם בין המוצרים נא לפנות צוות האתר .

מוצרים קשורים

משלוח חינם - בקניה מעל 250 ש"ח