עגלת הקניות

Soft Care

מותג: Soft CareModel: SFC-63667
לניקוי, הרגעה והגנה על עור הגוף והקרקפת* ללא פארבנים* מתאים לעור רגיש * היפואלרגני* נבדק דרמטולוגית2 IN 1 של סופטקר הוא אלסבון ושמפו אל דמע עדין במוצר אחד. מיוחד לרחצת תינוקות מכף רגל ועד ראש. עבר בהצלחה מבדקים קליניים של היפואלרגניות, רגישות (sensitive) ונבדק דרמטולוגית, לכן מותאם במיוחד לחפיפה וני..
₪20.00
מותג: Soft CareModel: SFC-63216
לטיפוח והרגעת העור העדין והרגיש של תינוקך* ללא פארבנים* מתאים לעור רגיש * היפואלרגני * נבדק דרמטולוגיתאל-סבון של סופטקר עבר בהצלחה מבדקים קליניים של היפואלרגניות, רגישות (sensitive) ונבדק דרמטולוגית, לכן מותאם במיוחד לרחצה וניקוי עורו העדין והרגיש של תינוקך. בעל PH 5.5 השומר על חומציות העור, מבלי לפ..
₪24.00
מותג: Soft CareModel: SFC-63223
לניקוי ותחושת רכות מלטפת של עור עדין ורגיש* ללא פארבנים* מתאים לעור רגיש * היפואלרגני * נבדק דרמטולוגיתאל-סבון של סופטקר עבר בהצלחה מבדקים קליניים של היפואלרגניות, רגישות (sensitive) ונבדק דרמטולוגית, לכן מותאם במיוחד לרחצה וניקוי עורו העדין והרגיש של תינוקך. בעל PH 5.5 השומר על חומציות העור, מבלי ל..
₪20.00
מותג: Soft CareModel: SFC-63704
לניקוי ותחושת רכות מלטפת של עור עדין ורגיש* ללא פארבנים* מתאים לעור רגיש * היפואלרגני * נבדק דרמטולוגיתאל-סבון של סופטקר עבר בהצלחה מבדקים קליניים של היפואלרגניות, רגישות sensitive) ) ונבדק דרמטולוגית, לכן מותאם במיוחד לרחצה וניקוי עורו העדין והרגיש של תינוקך. בעל PH 5.5 השומר על חומציות העור, מבלי ..
₪20.00
מותג: Soft CareModel: SFC-63001
מגבונים לחים בניחוח עדיןמגבונים לחים בתוספת תמצית כותנה ויטמין E וקמומיל להרגעת העור* ללא פארבנים* מתאים לעור רגיש * היפואלרגני * ללא אלכוהולמגבונים בד לחים ורכים במיוחד בתוספת תמצית כותנה להפחתת אדמומיות. מארז של רביעיית מגבונים המכיל 4 חבילות של 72 יח' מגבונים כל אחת (סה"כ 288 מגבונים במארז)ל..
₪20.00
מותג: Soft CareModel: SFC-63018
מגבונים לחים ללא בישוםמגבונים לחים בתוספת תמצית כותנה ויטמין E וקמומיל להרגעת העור* ללא פארבנים* מתאים לעור רגיש * היפואלרגני * ללא אלכוהולמגבונים בד לחים ורכים במיוחד בתוספת תמצית כותנה להפחתת אדמומיות. מארז של רביעיית מגבונים המכיל 4 חבילות של 72 יח' מגבונים כל אחת (סה"כ 288 מגבונים במארז)לשמ..
₪20.00
מותג: Soft CareModel: SFC-63179
לטיפול ומניעת גירויים, אדמומיות ותפרחת חיתולים* ללא פארבנים* מתאים לעור רגיש * היפואלרגני * נבדק דרמטולוגיתמשחה מרגיעה ומונעת אדמומיות, רגישות, יובש, שפשוף וגירויים להגנה על העור העדין של תינוקך. מועשרת בקלנדולה, פרוטאין כותנה ותמצית סויה להרגעת העור. ויטמין E וקמומיל המעניקים רכות ונינוחות תוך..
₪12.00
מותג: Soft CareModel: SFC-63162
עשיר ומלטף להגנה, הרגעה והזנה בלחות לעורו העדין של תינוקך.* ללא פארבנים* מתאים לעור רגיש *היפואלרגני * נבדק דרמטולוגיתקרם הגוף של סופטקר עבר בהצלחה מבדקים קליניים של היפואלרגניות, רגישות (sensitive) ונבדק דרמטולוגית, לכן מותאם במיוחד לשימוש על עורו העדין של תינוקך. אינו מכיל פראבנים.קרם הגוף מועשר ב..
₪25.00
מותג: Soft CareModel: SFC-63155
מונע יובש וגירויים ומרגיע את העור* ללא פארבנים* מתאים לעור רגיש * היפואלרגני * נבדק דרמטולוגיתשמן במרקם קטיפתי לטיפול בעור העדין של תינוקך.פורמולה היפואלרגנית שעברה בהצלחה מבדקים קליניים של רגישות (sensitive) ונבדקה דרמטולוגית ומתאימה לעורו העדין והרגיש של תינוקך.השמן של סופטקר מלטף ומרגיע, מועשר בק..
₪24.00
מותג: Soft CareModel: SFC-63650
לניקוי, הרגעה והגנה מפני גירוי של עור הקרקפת* ללא פארבנים * מתאים לעור רגיש * היפואלרגני * נבדק דרמטולוגיתשמפו אלדמע של סופטקר עבר בהצלחה מבדקים קליניים של היפואלרגניות, רגישות (sensitive) ) ונבדק דרמטולוגית, לכן מותאם במיוחד לחפיפה וניקוי עדין של עור הקרקפת. אינו מכיל פראבנים.שמפו אלדמע מונע צריבה ..
₪24.00
מותג: Soft CareModel: SFC-63711
לניקוי, הרגעה והגנה מפני גירוי של עור הקרקפת* ללא פארבנים * מתאים לעור רגיש * היפואלרגני * נבדק דרמטולוגיתשמפו אלדמע של סופטקר עבר בהצלחה מבדקים קליניים של היפואלרגניות, רגישות (sensitive) ) ונבדק דרמטולוגית, לכן מותאם במיוחד לחפיפה וניקוי עדין של עור הקרקפת. אינו מכיל פראבנים.שמפו אלדמע מונע צריבה ..
₪20.00
מותג: Soft CareModel: SFC-63186
לניקוי עדין, הרגעה והגנה על עור הקרקפת* ללא פארבנים * מתאים לעור רגיש * היפואלרגני * נבדק דרמטולוגיתשמפו קצף של סופטקר עבר בהצלחה מבדקים קליניים של היפואלרגניות, רגישות (sensitive) ונבדק דרמטולוגית, לכן מותאם במיוחד לחפיפה וניקוי עדין של עור הקרקפת. בעל PH 5.5 השומר על חומציות העור, מבלי לפגוע בהגנה..
₪20.00
מציג 1 עד 12 מתוך 12 (1 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה