עגלת הקניות

Natural Formula

מותג: נטורל פורמולהModel: NTR-62868
טיפול אינטנסיבי לשיער יבש, צבוע או פגום במיוחד. מכילה אמפולת שמנים משקמת.אפקטיבית פי 3 בשיקום ובבניית השיערהמסכה הטיפולית מעניקה תוצאות מידיות בשיקום ובנייה של השיער. מכילה אמפולת שמנים משקמת השומרת על ריכוז ואיכות החומרים הפעילים עד למגע עם השיער. בזמן החפיפה משתחררים החומרים המרוכזים והשיער נעטף ב..
₪38.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NTR-61892
מסכת קרטין טהור לשיער שעבר החלקה או עיצוב בחום. משקמת, מזינה ומחזקת. ללא מלחים, שומרת על תוצאות ההחלקה פי 3מסכה בעלת מרקם עשיר ומפנק מותאמת לשיער שעבר החלקה בכל השיטות ולשיער שעובר עיצוב בחום בתדירות גבוהה (פן או מחליק קרמי).המסכה מטפלת בכל צורכי השיער שנפגע: בונה ומשקמת את מבנה השערה, מחזירה גמישות..
₪38.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NTR-61885
מרכך קרטין אינטנסמשקם, מזין ומחזק לשיער שעבר החלקה או עיצוב בחוםשומר על תוצאות ההחלקה פי 3 שיטות ההחלקה למיניהן מחלישות את השיער וגורמות לנזק תמידי, אובדן לחות, גמישות וברק. סדרת "קרטין אינטנס" של נטורל פורמולה מיועדת לשיער שעבר החלקה בכל השיטות ולשיער שעובר עיצוב בחום בתדירות גבוהה (פן או מחליק קרמ..
₪27.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-55185
מסכת קרטין טהור מונעת קשקשים לשיער שעבר החלקה או עיצוב בחום סדרת "קרטין אינטנס" של נטורל פורמולה מיועדת לשיער שעבר החלקה בכל השיטות ולשיער שעובר עיצוב בחום. מסכת קרטין אינטנס לניקוי וטיפול מיידי בקשקשים פותחה במיוחד לאיזון הקרקפת ומניעת היווצרות קשקשים, במקביל מסייעת לבניה ושיקום מבנה השערה לאח..
₪38.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-55192
מרכך קרטין טהור מונע קשקשים לשיער שעבר החלקה או עיצוב בחום שיטות ההחלקה למיניהן מחלישות את השיער וגורמות לנזק תמידי, אובדן לחות, גמישות וברק. סדרת ""קרטין אינטנס"" של נטורל פורמולה מיועדת לשיער שעבר החלקה בכל השיטות ולשיער שעובר עיצוב בחום . מרכך קרטין לריכוך ומניעת קשקשים מועשר בקומפלקס ביו-אק..
₪27.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-55208
שמפו  קרטין טהור- מונע קשקשים, לשיער שעבר החלקה או עיצוב בחום שיטות ההחלקה למיניהן מחלישות את השיער וגורמות לנזק תמידי, אובדן לחות, גמישות וברק. סדרת "קרטין אינטנס" של נטורל פורמולה מיועדת לשיער שעבר החלקה בכל השיטות ולשיער שעובר עיצוב בחום . שמפו קרטין לניקוי ומניעת קשקשים מועשר בקומ..
₪27.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-62875
טיפול אינטנסיבי לשיער יבש, צבוע או פגום במיוחד. מכיל אמפולת ברק מרוכזת.פועל מיידית להעצמת הגוון והענקת זוהר.אפקטיבי פי 3 בהענקת רכות וברק הסרום מעניק תוצאת ברק וזוהר מיידית בעזרת אמפולת ברק השומרת על ריכוז ואיכות החומרים הפעילים עד למגע עם השיער. האמפולה מכילה שמנים עשירים ,מיד לאחר המריחה ..
₪50.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-64381
מארז אמפולות קרטין טהור, טיפול מקצועי, אינטנסיבי ומשקם לשיער שעבר החלקה או עיצוב בחום, 4 אמפולות לטיפול חודשי הטיפול השבועי באמפולת קרטין מקצועית משקם את השיער ע"י הענקת ריכוז מרכיבים פעילים במגע ישיר עם הפגמים הנוצרים עקב טיפולי החלקה או עיצוב בחום.הקרטין בונה מחדש את השערה, מחליק או..
₪39.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-18891
ג'ל חזק לעיצוב מראה רטוב. מכיל תמציות טבעיות לטיפוח השיער,שומר על עיצוב השיער לשעות ארוכותהוראות שימוש: למרוח על שיער לח או יבש . מניחים להתייבש באופן טבעי.500 מ"ל..
₪23.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-18907
ג'ל חזק לעיצוב. מכיל תמציות טבעיות לטיפוח השיער,שומר על עיצוב השיער לשעות ארוכותהוראות שימוש: למרוח על שיער לח או יבש . מניחים להתייבש באופן טבעי.500 מ"ל..
₪23.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-91870
ג'ל חזק לעיצוב מראה רטוב. מכיל תמציות טבעיות לטיפוח השיער,שומר על עיצוב השיער לשעות ארוכותהוראות שימוש: למרוח על שיער לח או יבש . מניחים להתייבש באופן טבעי.500 מ"ל..
₪23.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-01666
מכיל תמציות טבעיות השומרות על בריאות השיער, פרוטאינים לשמירה על הגמישות, שמן אפרסק ותמצית חוחובה להזנה אינטנסיבית. מתאים לעיצוב כל אורך של תספורת.הוראות שימוש: לוקחים כמות נדיבה מהווקס בין כפות הידיים ומורחים על שיער חל או יבש. ליצירת נפח מורחים את הווקס קרוב לשורשים, כשבראש מורכן קדימה, ו..
₪31.00
מציג 0 עד 0 מתוך 0 (0 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה