עגלת הקניות

Crema men

מותג: Crema menModel: CRM-54911
קרמה מן 3 ב-1 מועשר בתמצית אלוורה להרגעת העור בזמן גילוח הגוף עשיר בלחות מרכך את שיער הגוף מסייע בהפחתת אדמומיות חפיפה, רחצה וגילוח הראש, הגוף – במקלחת אחת מרעננת: הפורמולה הייחודית מייצרת מעטפת לחות המאפשרת מעבר חלק של סכין הגילוח על כל הגוף. מועשר בתמצית אלוורה – מעניקה לחות לעור. מחליקה את מר..
₪15.00
מותג: Crema menModel: CRM-65095
ג’ל גילוח של “קרמה מן” מגיע בשלושה סוגים שונים בהתאם לסוג העור. לג’ל פורמולה מושלמת המעניקה גילוח צמוד ללא גירוי העור. ג’ל הגילוח יוצר מעטה סמיך הפועל כשכבת מגן, ובנוסף, מועשר בויטמין E וחומרי לחות המסייעים להרגעת העור ולתחושת הרעננות. לאחר הגילוח העור חלק ונעים למגע.הוראות שימוש: נער היטב את המיכל ..
₪14.00
מותג: Crema menModel: CRM-65071
קצף גילוח של “קרמה מן”, לעור רגיל או רגיש, בעל פורמולה מושלמת המעניקה גילוח צמוד ללא גירוי העור. קצף הגילוח יוצר מעטה סמיך הפועל כשכבת מגן. בנוסף, מועשר בויטמין E , חומרי לחות או אלוורה המסייעים להרגעת העור. לאחר הגילוח העור חלק ונעים למגע.הוראות שימוש: נער היטב את המיכל לפני השימוש. הרטב מעט את עור..
₪14.00
מותג: Crema menModel: CRM-65088
ג’ל גילוח של “קרמה מן” מגיע בשלושה סוגים שונים בהתאם לסוג העור. לג’ל פורמולה מושלמת המעניקה גילוח צמוד ללא גירוי העור. ג’ל הגילוח יוצר מעטה סמיך הפועל כשכבת מגן, ובנוסף, מועשר בויטמין E וחומרי לחות המסייעים להרגעת העור ולתחושת הרעננות. לאחר הגילוח העור חלק ונעים למגע.הוראות שימוש: נער היטב את המיכל ..
₪14.00
מותג: Crema menModel: CRM-17398
ג’ל לחות לגבר של “קרמה מן”, לעור רגיל או לעור רגיש, מעניק נינוחות ורעננות מירבית לעור לאחר גילוח, מונע יובש בכל עונות השנה ומעדן סימני גיל.נספג במהירות, פעיל למשך 24 שעות. לאחר המריחה העור נותר מבושם בניחוח גברי ומרגיש רענן. נבדק דרמטולוגית.הוראות שימוש: יש לשים מעט ג'ל לאחר גילוח על קצות האצבעות ול..
₪18.00
מותג: Crema menModel: CRM-17381
ג’ל לחות לגבר של “קרמה מן”, מעניק נינוחות ורעננות מירבית לעור לאחר גילוח, מונע יובש בכל עונות השנה ומעדן סימני גיל.נספג במהירות, פעיל למשך 24 שעות. לאחר המריחה העור נותר מבושם בניחוח גברי ומרגיש רענן. נבדק דרמטולוגית.הוראות שימוש: יש לשים מעט ג'ל לאחר גילוח על קצות האצבעות ולמרוח על עור הפנים לאחר ה..
₪18.00
מותג: Crema menModel: CRM-48383
מנטרל את גורמי הריח לאורך כל היום 12 שעות של הגנההרכיבים המיוחדים בג’ל לוכדים את הגורמים לריח גוף ופועלים לנטרולם המיידי.שימוש יומי מעניק לך תחושת רעננות וניקיון לאורך כל היום.הוראות שימוש: מורחים את ג´ל הרחצה על עור רטוב. מסבנים עד לקבלת קצף עשיר, שוטפים היטב במים. להגנה מושלמת מומלץ להשתמש בדיאודו..
₪21.00
מותג: Crema menModel: CRM-17404
ג’ל רחצהג’ל רחצה ממריץ לגבר של קרמה מן עם תמציות מנטה וניחוח מרענן לחווית רחצה אנרגטית ומעוררת. ג’ל הרחצה מכיל מרכיבים התורמים לבריאות העור ומעניקים תחושה נקיה ונינוחה בכל מקלחתשימוש יומי מגן על העור מפני יובש ושומר על דרגת החומציות הטבעית של העור.הוראות שימוש: מורחים את ג´ל הרחצה על עור רטוב. מסבני..
₪21.00
מותג: Crema menModel: CRM-16698
דאודורנט אנטי פרספירנט של “קרמה מן” מנטרל ריחות וזיעה ל-48 שעות. מעניק הגנה מושלמת, מועשר בוויטמין E להרגשה נינוחה ובטוחה.הוראות שימוש: למרוח על כל איזור בית השחי..
₪15.00
מותג: Crema menModel: CRM-48420
דאודורנט ג’ל אנטיפרספירנט לגבר עם רכיב האקטיב בלוק המעניק הגנה אקטיבית לתחושת רעננות וניקיון לאורך כל היום.הוראות שימוש: למרוח על כל איזור בית השחי..
₪15.00
קרמה מן דאודורנט ג'ל פאוור לגבר 75 מ"ל
הכי נמכר
מותג: Crema menModel: CRM-16704
דאודורנט אנטי פרספירנט מנטרל ריחות וזיעה ל-48 שעות. מעניק רעננות מתמשכת, מועשר בוויטמין E להרגשה נינוחה ובטוחה.הוראות שימוש: למרוח על כל איזור בית השחי..
₪15.00
מותג: Crema menModel: CRM-16681
דאודורנט אנטי פרספירנט של “קרמה מן” מנטרל ריחות וזיעה ל-48 שעות. מעניק הגנה מירבית, להרגשה נינוחה ובטוחה.הוראות שימוש: למרוח על כל איזור בית השחי..
₪15.00
מציג 1 עד 12 מתוך 32 (3 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה