עגלת הקניות

טרזמה

טרזמה Beauty-Full Volume מרכך לפני חפיפה לנפח 500 מ"ל - מבית TRESemme
הכי נמכר
מותג: TRESemmeModel: TRS-60226
שימוש במרכך לאחר חפיפה בשמפו עלול להוריד את נפח השיער. זו הסיבה שסדרת TRESemme BEAUTY-FULL VOLUME משנה את כללי המשחק ומתחילה דווקא בשימוש במרכך לפני החפיפה.יש להשתמש במרכך למראה מלא נפח לפני השימוש בשמפו בכדי ששיערך ירגיש רך כמשי אך יחד עם זאת מלא נפח וחיוניות.הוראות שימוש: יש להתחיל עם המרכך ל..
₪24.00
מותג: TRESemmeModel: TRS-61278
שימוש במרכך לאחר חפיפה בשמפו עלול להוריד את נפח השיער. זו הסיבה שסדרת TRESemme BEAUTY-FULL VOLUME המשנה את כללי המשחק, מתחילה דווקא בשימוש במרכך לפני החפיפה. הוראות שימוש: יש להתחיל עם המרכך לפני החפיפה. לאחר מכן לחפוף עם השמפו. לעסות לתוך שיער רטוב מהשורשים לקצוות עד להקצפה. עצבי כרצונך ע..
₪24.00
מותג: TRESemmeModel: TRS-81962
הנוסחאות אשר פותחו במיוחד כוללות תערובת בוטנית עשירה המכילה חלב קוקוס ואלוורה. שיטת ההזנה וחידוש מראה השיער, למראה שיער טבעי ובריא, מנקה בעדינות תוך החלקה והזנת שיערך ומשאירה הרגשת לחות ורכות. ללא סיליקונים. ללא פרבנים. ללא חומרי צבע. הוראות שימוש: יש למרוח על שיער רטוב את שמפו בוטניק..
₪24.00
מותג: TRESemmeModel: TRS-95414
TRESemmé. מראה שיער מקצועי. בכל יום. לראשונה ב- TRESemmé,  חמש יתרונות בסדרהסדרת KERATIN SMOOTH מכילה שמן מרולה וחלבון קרטין. הסדרה מעניקה מראה שיער חלק יותר, באיכות מקצועית ותנועה טבעית לשיערך. הוראות שימוש: השלימי את החפיפה בשמפו עם מרכך Keratin Smooth בכדי להזין היטב ולרכך את ..
₪24.00
מותג: TRESemmeModel: TRS-80509
מרכך קליל להזנה המסייע למראה שיער גלי.מכיל תמצית אצות ים, מעניק לחות לשיערך מבלי להכביד עליו. זאת כתוצאה מהנוסחה הייחודית ללא סיליקונים אשר מכילה מולקולות קלילות ומיוחדות, ומשאירה את שיערך לח, רך ואוורירי.זהו שלב חיוני בהשגת המראה הגלי PERFECTLY (un) DONE .הוראות שימוש: יש להתחיל עם שמפו המסייע למרא..
₪24.00
טרזמה PERFECTLY (UN) DONE שמפו מסייע לשיער גלי 500 מ"ל - מבית TRESemme
הכי נמכר
מותג: TRESemmeModel: TRS-80721
שמפו קליל המסייע למראה שיער גלי. הנוסחה הקלילה המכילה תמצית אצות ים, מסייעת ליצור שיער בעל טקסטורה מלאה עם תנועה חופשית ורכה. השלב הראשון והחיוני להשגת המראה הגלי. הוראות שימוש: יש למרוח על שיער רטוב מהשורש עד לסופו, להקציף ולעסות בעדינות את הקרקפת, ולשטוף ביסודיות. ניתן לחזור על הפעו..
₪24.00
מותג: TRESemmeModel: TRS-31095
מסכה להזנה ולשיקום השיער בתוספת שמן קוקוס ואלוורה סדרת Botanique של Tresemme, מכילה שמן קוקוס המסייע בטיפוח השיער ומעניק הזנה ומראה שיער בריא ובעל ברק טבעי.הוראות שימוש: כן, פעם בשבוע. השתמשי במסכה לאחר חפיפה בשמפו מסדרת Botanique. מרחי את המסכה באופן אחיד על שיער לח תוך שימת דגש על הקצוות. המת..
₪30.00
מותג: TRESemmeModel: TRS-93809
é. מראה שיער מקצועי. בכל יום. לראשונה ב- TRESemmé,  חמש יתרונות בסדרהסדרת KERATIN SMOOTH מכילה שמן מרולה וחלבון קרטין. הסדרה מעניקה מראה שיער חלק יותר, באיכות מקצועית ותנועה טבעית לשיערך.הוראות שימוש: השלימי את החפיפה בשמפו Keratin Smooth והשתמשי במסכה עם קרטין להזנה עמוקה ורכות לשיער..
₪30.00
מותג: TRESemmeModel: TRS-40915
מסכה לשיקום ולחיזוק השיערשיער יבש או פגום?סדרת Biotin & Repair 7 עם ביוטין ותרכובת Pro- Bond™, מכילה מולקולות אשר חודרות לסיב השערה ומסייעות בשיקום ובחיזוק מבנה החלבון.הוראות שימוש: השתמשי במסכה מסדרת Biotin & Repair 7 פעם עד פעמיים בשבוע לאחר חפיפה בשמפו מהסדרה. מרחי את המסכה באופן אחיד על ..
₪30.00
מותג: TRESemmeModel: TRS-24311
מרכך להזנה ולשיקום השיער בתוספת שמן קוקוס ואלוורה סדרת Botanique של Tresemme, מכילה שמן קוקוס המסייע בטיפוח השיער ומעניק הזנה ומראה שיער בריא ובעל ברק טבעי.הוראות שימוש: לאחר החפיפה בשמפו מסדרת Botanique להזנה ולשיקום, מרחי את המרכך באופן אחיד על שיער לח תוך שימת דגש על האורכים והקצוות. יש לשטו..
₪16.00
מותג: TRESemmeModel: TRS-24205
מרכך לשיקום ולחיזוק השיערשיער יבש או פגום?סדרת Biotin & Repair 7 עם ביוטין ותרכובת Pro- Bond™, מכילה מולקולות אשר חודרות לסיב השערה ומסייעות בשיקום ובחיזוק מבנה החלבון.הוראות שימוש: לאחר החפיפה בשמפו מסדרתBiotin & Repair 7 השתמשי במרכך להתרת קשרים ולחיזוק השיער למניעת שבירה. מרחי את המרכך בא..
₪16.00
מותג: TRESemmeModel: TRS-23369
מרכך לשיקום ולחיזוק השיערשיער יבש או פגום?סדרת Biotin & Repair 7 עם ביוטין ותרכובת Pro- Bond™, מכילה מולקולות אשר חודרות לסיב השערה ומסייעות בשיקום ובחיזוק מבנה החלבון.הוראות שימוש: לאחר החפיפה בשמפו מסדרתBiotin & Repair 7 השתמשי במרכך להתרת קשרים ולחיזוק השיער למניעת שבירה. מרחי את המרכך בא..
₪27.00
מציג 0 עד 0 מתוך 0 (0 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה