עגלת הקניות

Blackwood for Men

מותג: Blackwood for MenModel: BLK-01248
  מוצרי טיפוח פרימיום לגברים  ללא התאכזרות לבעלי חייםמחליק קשרים ומעצב ללא סיליקון פרו-ויטמין B5 ומשי מוקשה מועשר לאחיזה איתנה וזוהר טבעיג'ל קליל שמתייבש מהר, המקשה את השיער ושומר על גמישותו.שימושלשימוש יומיומי. יש לקחת את הכמות הרצוייה של ג'ל לעיצוב השיער. לשימוש על שיער רט..
₪78.00
מותג: Blackwood for MenModel: BLK-01232
  מוצרי טיפוח פרימיום לגברים  שורש ליקוריץ ואלוורה  מזינים ומעניקים לחות לשיער ולקרקפת מעניק לחות, משחזר ומזין  את השיער והקרקפתאלוורה. שורש ליקוריץ. שמן טסובקי, פרח הציפורן, סוורטיה ג'פוניקה, שורש רמניה צ'ינזיס, אצות, שורש פנקס ג'ינסינג, עלי אפרסק, ויטמין C, ארבוטין, ח..
₪94.00
מותג: Blackwood for MenModel: BLK-01234
  מוצרי טיפוח פרימיום לגברים  מעשיר ומתקן עור יבש ופגוע.עלה אפרסק, אלוורה, פרו-ויטמין B5, ארגינין, חומצה ציטרית.פרו-ויטמין B5 בשילוב חומצות אמינו חודר לשיער ומחזיר חוזק ולחות. שימושלשימוש יומיומי. יש להשתמש על שיער רטוב לאחר חפיפה, לעסות ולשטוף. לקבלת תוצאות מיטביות, יש להשתמש לא..
₪114.00
מותג: Blackwood for MenModel: BLK-01231
  מוצרי טיפוח פרימיום לגברים  אלוורה  ושמן  טסובקיבשילוב  לנקות ולהעניק לחות לשיער ולקרקפתמחייה ומזין את השיער והקרקפת. מסיר הצטברות של לכלוך ושומן.אלוורה. שמן טסובקי. סוורטיה ג'פוניקה. שורש רמניה צ'ינזיס. פרח הציפורן. אצות. עלי אפרסק. שורש פנקס ג'ינסנג. שורש ליקוריץ. ו..
₪94.00
מותג: Blackwood for MenModel: BLK-01233
  מוצרי טיפוח פרימיום לגברים  השמפו הטוב ביותר משנת 2019 על ידי המדריך The Manualדבש, חמאת  שיאה  ושמן  קוקוס  משולבים להעשרת לחות ותיקון השיער  והקרקפתמחייה ומתקן שיער יבש ופגועשמן קוקוס, פרו-ויטמין B5, חמאת שיאה, דבש, ארגינין, חומצה ציטרית.משי מוקשה מעשיר לח..
₪128.00
מותג: Blackwood for MenModel: BLK-01257
  מוצרי טיפוח פרימיום לגברים  מנתול ואלוורה המנקים ומרענניםחוו את המקלחת מחדש. להעיר את החושים בניקוי והזנת העוראלוורה. שמן קוקוס. חומצה לאורית. עלי אפרסקים. מנתול. ארגינין. שמן גלעין פרי הדקל.שמן קוקוס ועלי אפרסק מותירים עור רענן, מועשר בלחות ורך.שימושלשימוש יומיומי. יש להרטיב את העו..
₪94.00
מותג: Blackwood for MenModel: BLK-01252
  מוצרי טיפוח פרימיום לגברים  שילוב של שורש ליקוריץ, תה ירוק וויטמין C להרגעה וניקוי עור הנוטה לאקנה מנקה לכלוך ושמן הסותמים את הנקבוביות וגורמים לפריצת אקנה ללא התאכזרות לבעלי חיים תה ירוק, שמן טסובקי, אלוורה, שורש ליקריץ, ויטמין C, ארגינין, עלי אפרסק, שמן קוקוס, ארבוט..
₪97.00
מותג: Blackwood for MenModel: BLK-01245
  מוצרי טיפוח פרימיום לגברים  תה ירוק וחומצה ציטרית משולבים לניקוי ולהמרצה מותיר עור גמיש ורענן. תחליב רחצה תה ירוק הופך לקצף חלק המסיר לכלוך, שמן ותאי עור מתים.תה ירוק, שמן קוקוס, חומצה ציטרית, ארגינין.ארגינין וחומצה ציטרית מייפים ותומכים בחידוש העור.שימושלשימוש יומיומי. יש להקצ..
₪88.00
מותג: Blackwood for MenModel: BLK-01251
  מוצרי טיפוח פרימיום לגברים  המוצר של היפנים מנקים את הנקבוביות מרעלים בזמן ששמני אתנול וגלעין התמר מרווים בלחות ומרענניםשימושלשימוש יומיומי. יש להרטיב את העור, להקציף עם התרחיץ ולשטוף. ..
₪95.00
מציג 1 עד 9 מתוך 9 (1 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה