עגלת הקניות

Garnier

מותג: GarnierModel: GN-46699
מסכת בד חד פעמית לפנים - מסכת סופר לחות לעור מיובש המסיכה מרעננת ומסייעת בהשבת המראה החיוני לעור הפנים.סדרה: TISSUE MASKסוג העור: יבשמכיל: תמצית רימונים, חומצה היאלורונית וגליצריןהוראות שימוש: 1. יש לפתוח את האריזה ולפרוש את המסכה הלבנה בעדינות על הפנים. יש לוודא שהעטיפה הכח..
₪16.00
מותג: GarnierModel: GN-46712
סדרה: TISSUE MASKסוג העור: רגיש, יבשמכיל: תמצית קמומיל, חומצה היאלרונית וגליצרין מרוכזהוראות שימוש: 1. יש לפתוח את האריזה ולפרוש את המסכה הלבנה בעדינות על הפנים. יש לוודא שהעטיפה הכחולה מונחת כלפי חוץ. יש להחליק בעדינות את המסכה וליישר אותה כך שתכסה את כל שטח הפנים. 2. יש לה..
₪16.00
מותג: GarnierModel: GN-46705
מסכת בד חד פעמית לפנים - מסכת סופר לחות מאזנת את מראה עור הפנים.סדרה: TISSUE MASKסוג העור: רגיל, מעורבמכיל: תמצית תה ירוק, חומצה היאלרונית וגליצריןהוראות שימוש: 1. יש לפתוח את האריזה ולפרוש את המסכה הלבנה בעדינות על הפנים. יש לוודא שהעטיפה הכחולה מונחת כלפי חוץ. יש להחליק בע..
₪16.00
מותג: GarnierModel: 81479
גרנייה אסנשיאלס חלב פנים לעור יבש ורגיש. מעניק לחות ומרגיע את העור. מתאים לפנים ולעיניים. הפורמולה המועשרת בתמצית ורדים מסירה בעדינות רבה את האיפור והלכלוך מעורך. חלב הפנים מעניק לעורך את כל הטיפוח והנוחות הדרושים ומותיר אותו נקי ורך.הוראות שימוש: בכל יום, למרוח בעזרת צמר גפן על כל הפנים ולעסות בעדי..
₪22.00
מותג: GarnierModel: GN-06165
גרנייה אסנשיאלס חלב פנים לעור רגיל עד מעורב. למראה עור מאט ורענן, מתאים לפנים ולעיניים. הפורמולה המועשרת בתמצית ענבים מסירה את האיפור והלכלוך מהעור ומותירה אותו נקי ורענן. הפורמולה הקלילה אינה מותירה תחושת שמנוניות על העור.הוראות שימוש: בכל יום, למרוח בעזרת צמר גפן על כל הפנים ולעסות בעדינות להמסת ה..
₪28.00
מותג: GarnierModel: GN-18179
גרנייה אסנשיאלס מי פנים להרגעת העור לעור יבש ורגיש. מעניקים לחות ומרככים את העור. הפורמולה המועשרת בתמצית ורדים ופרו ויטמין B5 מסירה בכל יום את הלכלוך המצטבר על עורך תוך שמירה על רכותו. התוצאה: עורך נקי ורך.סדרה: Essentialsסוג העור: יבש,רגישנבדק דרמטולוגיהוראות שימוש: לאחר הסרת ה..
₪28.00
מותג: GarnierModel: GN-29323
גרנייה אסנשיאלס מסיר איפור 2 ב- 1. מסיר ביעילות גם איפור עמיד במים. ללא אלכוהול, בושם וצורך בשפשוף.סדרה: Essentialsסוג העור: רגישנבדק דרמטולוגי ללא אלכוהולהוראות שימוש: יש לנער היטב לפני השימוש כדי לערבב את 2 הנוזלים למרקם אחיד. בעזרת צמר גפן, יש לנקות את הפנים, העיניים והצו..
₪28.00
מותג: GarnierModel: GN-49702
לתחושת נוחות וטיהור של עור הפנים בוטניקל ג'ל ניקוי דבשמבוסס על 96 אחוזים רכיבים המופקים מן הטבעלעור יבש עד יבש מאודאיך תשיגו תוצאה מיטבית?יש להשתמש פעם ביום על עור רטוב, לעסות בעדינות ולשטוף.200 מ"ל..
₪28.00
מותג: GarnierModel: GN-17457
סדרה: BOTANICALסוג העור:ר גיל עד מעורבתוצאה: לתחושת נוחות בעור הפנים מכיל תמצית ענבים.מרכיבים המופקים מהטבע. ללא פראבןללא סיליקוןללא חומר סינטטי. הוראות שימוש: יש למרוח בעזרת פד צמר גפן על הפנים ולעסות בעדינות.200 מ"ל..
₪28.00
מותג: GarnierModel: GN-52962
חלב לניקוי עור הפנים מדור חדש של גרנייה עם 96% רכיבים המופקים מן הטבע. מועשר בדבש פרחים, הידוע בסגולותיו כמקור להזנה. מסיר איפור ולכלוך בעדינות וביעילות ומותיר את העור בתחושת נוחות מושלמת.סדרה: BOTANICALסוג העור: יבש, יבש מאדתוצאה: לתחושת נוחות בעור הפנים והסרת איפורנבדק דרמטולוג..
₪28.00
מותג: GarnierModel: GN-52979
בוטניקל חלב פנים ורדים לתחושת רוגע ונינוחות בעור והסרת איפורמבוסס על 96 אחוזים רכיבים המופקים מן הטבעלעור יבש ורגישאיך תשיגו תוצאה מיטבית?יש למרוח בעזרת פד צמר גפן על הפנים ולעסות בעדינות.200 מ"ל..
₪28.00
מותג: GarnierModel: GN-50616
סדרה: BOTANICALמרענן את העור ומסיר איפור בוטניקל חלב פנים ענביםמבוסס על 96 אחוזים רכיבים המופקים מן הטבעלעור רגיל עד מעורב200 מ"ל..
₪28.00
מציג 1 עד 12 מתוך 34 (3 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה