עגלת הקניות

טיפוח ידיים

מותג: Nu-PoreModel: UEC-70141
ככפות הלחות של Nu-pore מעניקים תחושת חידוש ונחמה לידיים יבשות ועייפות. טיפול לחות זה מועשר בג'וג'ובה ואלוורה, המשאיר את העור בתחושה חלקה ורכה. שימושיש לרחוץ הידיים ולייבשם לחלוטין כדי להסיר כל לחות. יש להכניס היד לתוך כפפת הלחות ולוודא שהתוכן הנוזלי נמצא בתוך הכפפה. בשעת ענידת הכפפות, מומלץ לעסות..
₪14.00 ₪20.00
מותג: O'Keeffe'sModel: OKF-03500
לידיים יבשות וסדוקות במיוחדמי שסובל מכפות רגליים יבשות וסדוקות חייב לנסות את המשחה הזו.המוצר מספר 1 בעולם לכף הרגלבטוח עבור עור חולי הסוכרת לא מבושםלא שומני היפואלרגני דבר קטן עובר דרך ארוכה..
₪37.00
מותג: EucerinModel: EUC-02090
מומלץ על ידי רופאי עור מאז שנת 1900 מסנן קרינה SPF 30, בעל טווח רחב מעניק לחות ועוזר להגן מפני חשיפה יומיומית לקרני UV ידיים יבשות טיפוח העור על ידי רופאי עור המותג מומלץ על ידי רופאי עור ללא פרבן, צבע או בישום מספק לחות ארוכת טווח Eucerin® Skin Science That Shows קרם לחות לשימוש ..
₪42.00
מותג: EucerinModel: EUC-63382
הומלץ על ידי רופאי עור גורמי לחות טבעיים מועשרים לשיקום עור יבש, מגרד, מחוספס או מתקלף במיוחד קרם ידיים לתחושה עדינה טיפוח עור דרמטולוגי ללא חומרי ריח, צבעים ופרבנים קרם ידיים Advanced Repair מציע נוסחה המעניקה לחות ומשקמת עור יבש, מגרד, מחוספס או מתקלף במיוחד. גורמי לחות טבעיים מועשרים: ..
₪35.00
מציג 1 עד 4 מתוך 4 (1 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה