עגלת הקניות

שמן לשיער

מותג: L'OréalModel: ELV-06016
קרם לחות טיפולי משקם לשיער פגום המסייע בבניית סיב השערה מחדש. מסייע לתקן נזק של עד שנה שלמה החל מהשימוש הראשון!פורמולה ייחודית המכילה תמצית קלנדולה, צמח עתיק בעל תכונות מרככות וסרמיד, המסייעים בשיקום שיער פגום וחיזוק סיב השערה.הוראות שימוש: על שיער לח: יש למרוח על כל השיער, לסייע בשיקום סי..
₪30.00
מותג: L'OréalModel: ELV-05972
מסכת Extraordinary Oil של אלביב מועשרת בשמן קוקוס ארומטי משובח, מזינה באינטנסיביות שיער רגיל עד יבש. הוראות שימוש: לשימוש כמסכה או כקרם לחות במקלחת, לאחר חפיפה: להזנה אינטנסיבית והתרת קשרים קלה, השאירי למשך 2-3 דקות על שיער רטוב ואז שטפי. כקרם לשיער יבש או רטוב: לעיצוב מושלם לשיער בעל מראה מלא ..
₪35.00
מותג: L'OréalModel: ELV-17212
סרום בקרם ללא שטיפה  אלביב TOTAL REPAIR 5 מלוריאל פריז, לשיקום ממוקד וארוך טווח.הסוד של TOTAL REPAIR  5,  חמש פעולות המסייעות לשיקום שיער פגום:1. שיקום ובנייה מחדש2. חיוניות3. עמידות4. רכות אינסופית5. ברק יוצא דופןפורמולה מועשרת בביו-סרמידשיקום ועמידותהפורמולה מסייעת בשיקום וחיזוק סיב..
₪50.00
מותג: L'OréalModel: ELV-15899
שמן רב שימושי  אלביב 6 שמנים מופלאים מלוריאל פריז, לטיפוח השיער.הוראות שימוש: יש לשים 2 עד 3 טיפות על כף היד ולמרוח מאמצע השיער עד לקצוות ועל האורכים של שיער לח/יבש.לפני חפיפת השיער לשמירה על צבע השיער; לפני עיצוב השיער להגנה על השיער לפני עיצובו כהשלמת תהליך טיפוח השיער לשיער רך כמשי ולצבע שיע..
₪40.00
מותג: L'OréalModel: ELV-15172
שמן לשיער אלביב COLOR PROTECT מלוריאל פריז, לצבע שיער זוהר ורך כמשיהוראות שימוש: יש לשים 2 עד 3 טיפות על כף היד ולמרוח מאמצע השיער עד לקצוות ועל האורכים של שיער לח/יבש.לפני חפיפת השיער לשמירה על צבע השיער; לפני עיצוב השיער להגנה על השיער לפני עיצובו כהשלמת תהליך טיפוח השיער לשיער רך כמשי ולצבע שיער ..
₪40.00
מותג: MON PLATIN PROFESSIONALModel: MPL-45544
סרום ייחודי לשיקום השיער ושמירת מבנה השערה. מבוסס על פרוטאין המשי ומועשר בקוויאר שחור. הסרום מכיל גם תמציות צמחים נוגדות חמצון (רימונים ותה ירוק) לשמירת מרקם השערה מפני פגעי מזג האויר והרכב סליקונים ייחודי העוטף את השערה ויוצר שכבת מגן. מעניק ברק, גמישות וריכוך אופטימלי לשיער. מאפשר עבודה מהירה ויע..
₪87.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-62875
טיפול אינטנסיבי לשיער יבש, צבוע או פגום במיוחד. מכיל אמפולת ברק מרוכזת.פועל מיידית להעצמת הגוון והענקת זוהר.אפקטיבי פי 3 בהענקת רכות וברק הסרום מעניק תוצאת ברק וזוהר מיידית בעזרת אמפולת ברק השומרת על ריכוז ואיכות החומרים הפעילים עד למגע עם השיער. האמפולה מכילה שמנים עשירים ,מיד לאחר המריחה ..
₪50.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-91474
סרום טיפולי לשיער ארוך או רגיללשמירה על חוזק השיערסרום לשיקום והזנת שיער ארוך או רגיל הסובל מנזקים מצטברים, אובדן גמישות וברק. מרקם עשיר עם מיקרו-סיליקונים היוצרים מעטפת הגנה על השיער ומתקנים נזקים, ויטמינים ומינרלים מחזקים ושמני לחות עשירים המזינים את השיער לעומק. הסרום משיב לשיער את הגמישות והתנוע..
₪50.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-82651
סרום טיפולילשיער יבש ופגוםעשיר בלחות לשיקום השיערסרום עשיר בלחות לשיקום והזנת שיער שביר הסובל מיובש מוגבר, מראה דהוי וקצוות מפוצלים. שמן זית, חמאת שיאה יחד עם מיקרו-סיליקונים, יוצרים מעטפת לחות והגנה על השיער. ויטמינים ומינרלים מחזקים ותמציות דבש ופרופוליס עשירות בנוגדי חמצון מגינות ומזינות את השיער..
₪50.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-61908
סרום קרטין לשיער שעבר החלקה. לשמירה על תוצאות ההחלקה. משקם, מזין ומחזק. ללא מלחים, שומר על תוצאות ההחלקה פי 3 יותרשיטות ההחלקה למיניהן מחלישות את השיער וגורמות לנזק תמידי, אובדן לחות, גמישות וברק. סרום "קרטין אינטנס" של נטורל פורמולה מיועד לשיער שעבר החלקה בכל השיטות ולשיער שעובר עיצוב בחום בתד..
₪50.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-91467
סרום טיפולילשיער מתולתללהגמשת התלתלים והענקת ברקסרום לטיפוח יומיומי המותאם לשיער מתולתל הסובל מחוסר גמישות, יובש ואובדן ברק. מרקם עשיר עם מיקרו-סיליקונים היוצרים מעטפת הגנה על השיער, ויטמינים ומינרלים מחזקים, לצד שמני לחות עשירים כמו אגוזי מקדמיה, אבוקדו וחמאת שיאה מזינים את השיער לעומק. הסרום משיב ..
₪50.00
מותג: נטורל פורמולהModel: NAF-91498
לחיזוק הצבע והחייאת הברקלשיער צבוע ופגוםשמן לטיפול בשיער צבוע ופגום על בסיס מיצוי טהור של שמן אגוז ברזילאי. מכיל שמנים טבעיים עשירים במגנזיום לחיזוק השערה, וויטמינים המחדשים את הלחות הטבעית ומונעים נזקי שמש. 7 תמציות צמחים שומרות על בריאות השיער.מעניק הזנה עמוקה הנספגת במהירות ומדגיש את גוון הצבע. ל..
₪50.00
מציג 1 עד 12 מתוך 16 (2 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה