עגלת הקניות

שטיפה אינטימית

Model: 01542
מגבוני פמינה יאנג TOGO הינם מגבונים אינטימיים לשימוש יומיומי ובתקופות מחזור. המגבונים מבוססים על אותם חומרים פעילים מהם מורכבת פורמולת פמינה יאנג – תחליב רחצה לנערות. המגבונים נעימים למגע ומיועדים לניקוי האזור האינטימי. מתאים לשימוש יומיומי ובתקופת המחזור. מכיל חוצה לקטית ברמת pH 3.5. כל מגבון ארוז ..
₪14.00
Model: 04050
עם אפקט דאודורנט. פמינה קלאסיק - תחליב רחצה אינטימיסדרה: פמינההיפואלרגניהוראות שימוש: לנער קלות את הבקבוק, להסיר את המכסה-מתלה ולהרכיבו על בסיס הבקבוק. ללחוץ קלות על הבקבוק להוצאת התחליב. לנקות בעדינות את האזור האינטימי ולשטוף במיםאזהרה: אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאח..
₪20.00 ₪30.00
Model: 00246
אלוורה תחליב רחצה אינטימימכיל: אלוורההיפואלרגניהוראות שימוש: לנער קלות את הבקבוק, להסיר את המכסה-מתלה ולהרכיבו על בסיס הבקבוק. ללחוץ קלות על הבקבוק להוצאת התחליב. לנקות בעדינות את האזור האינטימי ולשטוף במיםאזהרה: יש להשתמש בתמרוק רק למטרה לשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין להשתמ..
₪20.00 ₪30.00
Model: 42044
עם אפקט דאודורנט. פמינה חמוציות - תחליב רחצה אינטימימכיל: חמוציותהיפואלרגנהוראות שימוש: לנער קלות את הבקבוק, להסיר את המכסה-מתלה ולהרכיבו על בסיס הבקבוק. ללחוץ קלות על הבקבוק להוצאת התחליב. לנקות בעדינות את האזור האינטימי ולשטוף במיםאזהרה: אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות ל..
₪20.00 ₪30.00
Model: 442013
תחליב רחצה אינטימי לנערות 3. 5 PH אפקט הדיאודורנטגילאים: נערותהיפואלרגניהוראות שימוש: לנער קלות את הבקבוק, להסיר את המכסה-מתלה ולהרכיבו על בסיס הבקבוק. ללחוץ קלות על הבקבוק להוצאת התחליב. לנקות בעדינות את האזור האינטימי ולשטוף במיםאזהרה: אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאח..
₪20.00 ₪30.00
Model: 000239
תחליב רחצה אינטימי 3. 5 PHהוראות שימוש: לנער קלות את הבקבוק, להסיר את המכסה-מתלה ולהרכיבו על בסיס הבקבוק. ללחוץ קלות על הבקבוק להוצאת התחליב. לנקות בעדינות את האזור האינטימי ולשטוף במיםאזהרה: אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש לאחסן במקום..
₪20.00 ₪30.00
מותג: DOVEModel: DOV-56613
דאב סבון אינטימי דואג להיגיינה היומית האינטימית שלך באופן בטוח ועדין ביותר. הנוסחה הבלעדית של דאב סבון אינטימי מכילה מרכיבים אשר הודות לתכונות ההגנה, ההרגעה והריכוך שלהם מתאימים במיוחד להיגיינה האינטימית שלך. מבחנים קליניים מוכיחים כי דאב סבון אינטימי מונע ביעילות ריחות לא נ..
₪27.00
מותג: NIVEAModel: NIV-61377
תחליב אינטימי שפותח במיוחד לניקוי עדין של העור באזורים האינטימיים. לתחושה רגועה, נינוחה ונעימה - בכל יום. מועשר בתמצית אלוורה, מטפח את העור העדין ומגן מפני גירויים. הנוסחה העדינה מכילה חומצה לקטית המסייעת לאיזון הפלורה הטבעית, לתחושה נקיה ורעננה כל היום. אינו מכיל סבון, סובלני לעור, נבדק דרמטולוגית,..
₪32.00
מותג: קרמהModel: CRM-56090
חדש מקרנה תרחיץ ג'ל לשטיפה אינטימית לשמירה על היגיינה נשית אינטימית מועשר בחמוציות עשירה בוויטמין C, נוגדי חמצון ומרכיבים המסיעיים בשמירת ההיגיינה באזור האינטימי. ג'ל הרחצה שומר על חומציות מאוזנת, מסייע בהרגעת גירויים ומעניק תחושת רעננות מתמשכת. אינו מכיל : פרבנים,פתלטים ושמן מינרלי תכולה: 220 מ"ל&..
₪22.00
מותג: CarefreeModel: CAF-29803
שטיפה אינטימית עם אלו-ורה של קרפרימכילה אלו-ורה הידועה בתכונותיה המרגיעות את העור. נבדק דרמטולוגיתנבדק גניקולוגיתמתאים לעור רגישהוראות שימוש: שימי מעט מתכשיר השטיפה על ידך, רחצי את האיזור האינטימי ושטפי במים. זמן שימוש מפתיחה: 12 חודשים200 מ"ל..
₪20.00
מותג: CarefreeModel: CAF-95357
שטיפה אינטימית לעור רגיש - השטיפה האינטימית של קרפרי פותחה במיוחד כדי לנקות בעדינות את האיזור האינטימי, תוך שמירה על רמת ה- PH הטבעית. הנוסחה העדינה נטולת הסבון מתאימה לשימוש יומיומי ומספקת תחושת רעננות והרגשה טובה.נבדק דרמטולוגיתנבדק גניקולוגיתמתאים לעור רגישהוראות שימוש: שימי מעט מת..
₪20.00
מציג 1 עד 11 מתוך 11 (1 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה