עגלת הקניות

שמפו מקצועי

מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OBOWI2ML
מרכך SERIE EXPERT לחיזוק סיב השערה ולמניעת שבירה. מכיל ויטמין B6 וביוטין. הוראות שימוש: יש למרוח על שיער רטוב200 מ"ל..
₪80.00
מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OBWDOLML-01-01
שמפו SERIE EXPERT לחיזוק סיב השערה ולמניעת שבירה. מכיל ויטמין B6 וביוטין. הוראות שימוש: יש למרוח על שיער רטוב, להקציף ולשטוף ביסודיות. 1500 מ"ל..
₪290.00
מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OBWDOLML
שמפו SERIE EXPERT לחיזוק סיב השערה ולמניעת שבירה. מכיל ויטמין B6 וביוטין. הוראות שימוש: יש למרוח על שיער רטוב, להקציף ולשטוף ביסודיות. 300 מ"ל..
₪60.00
מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OBWDOLML-01
שמפו SERIE EXPERT לחיזוק סיב השערה ולמניעת שבירה. מכיל ויטמין B6 וביוטין. הוראות שימוש: יש למרוח על שיער רטוב, להקציף ולשטוף ביסודיות. 500 מ"ל..
₪115.00
מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OBSSWI9ML
שמפו SERIE EXPERT לחיזוק סיב השערה ולמניעת שבירה. מכיל ויטמין B6 וביוטין. הוראות שימוש: יש למרוח על שיער רטוב, להקציף ולשטוף ביסודיות. 980 מ"ל..
₪170.00
מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OLSN1ML
שמפו לשיער מרדנילמראה שיער רך הנמשך עד ארבעה ימיםפורמולה עשירה בפרו קרטין אשר מחזק את סיב השערה ושמנים להגנה והזנת השיערמכיל צמחי קוקוי נר הלילה המסייעים לתקן את היחלשות השיערהוראות שימוש: יש לפזר באופן שווה על שיער לח, להקציף ולשטוף ביסודיות1500 מ"ל..
₪249.00
מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OUDW30
שמפו לשיער מרדנילמראה שיער רך הנמשך עד ארבעה ימיםפורמולה עשירה בפרו קרטין אשר מחזק את סיב השערה ושמנים להגנה והזנת השיערמכיל צמחי קוקוי נר הלילה המסייעים לתקן את היחלשות השיערהוראות שימוש: יש לפזר באופן שווה על שיער לח, להקציף ולשטוף ביסודיות300 מ"ל..
₪68.00
מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OLSN5ML
שמפו לשיער מרדנילמראה שיער רך הנמשך עד ארבעה ימיםפורמולה עשירה בפרו קרטין אשר מחזק את סיב השערה ושמנים להגנה והזנת השיערמכיל צמחי קוקוי נר הלילה המסייעים לתקן את היחלשות השיערהוראות שימוש: יש לפזר באופן שווה על שיער לח, להקציף ולשטוף ביסודיות500 מ"ל..
₪128.00
מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OPGSWI1ML
שמפו בלונדיפייר גלוס 1500 מ”ל  לוריאל פרופסיונל סרי אקספרט בלונדיפפיר גלוס- שמפו המעניק הארה לכל סוגי הבלונד. שמפו משקם. פורמולה מקצועית עם תמצית פרי האסאי המכילה פוליפנולים . השמפו מנקה בעדינות את השיער ומבליט את הזוהר הרב מימדי של גוון הבלונד בשיער.אופן השימוש: לפזר באחידות על שיער רטוב..
₪245.00
מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OPGSWI3ML
שמפו בלונדיפייר גלוס 300 מ”ל  לוריאל פרופסיונל סרי אקספרט בלונדיפפיר גלוס- שמפו המעניק הארה לכל סוגי הבלונד. שמפו משקם. פורמולה מקצועית עם תמצית פרי האסאי המכילה פוליפנולים . השמפו מנקה בעדינות את השיער ומבליט את הזוהר הרב מימדי של גוון הבלונד בשיער.אופן השימוש: לפזר באחידות על שיער רטוב,..
₪71.00
מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OPGSWI5ML
שמפו בלונדיפייר גלוס 500 מ”ל  לוריאל פרופסיונל סרי אקספרט בלונדיפפיר גלוס- שמפו המעניק הארה לכל סוגי הבלונד. שמפו משקם. פורמולה מקצועית עם תמצית פרי האסאי המכילה פוליפנולים . השמפו מנקה בעדינות את השיער ומבליט את הזוהר הרב מימדי של גוון הבלונד בשיער.אופן השימוש: לפזר באחידות על שיער רטוב,..
₪94.00
מותג: L'Oréal ProfessionnelModel: L’OPCNO1ML
שמפו סילבר BLONBIFIER COOL בלונדיפייר קולפורמולה מקצועית המכילה פוליפטלים שמקורם בתמצית פרי האסאי. הפורמולה המכילה פיגמנטים סגולים מבריקים המאפשרים לשמפו לנטרל גוונים צהובים, שאינם רצויים, עד לקבלת גוון בלונד קר, תוך כדי ניקוי עדין של השיער. אופן השימוש: לפזר באחידות על שיער רטוב, להקציף ולשטוף ..
₪245.00
מציג 1 עד 12 מתוך 29 (3 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה