עגלת הקניות

מיוחד לילדים

מותג: בייבי כיףModel: KEF-59879
בייבי כיף אלסבון לניקוי עדין עם לחות מועשרת ומרגיעה ל- 24 שעות, 750 מ"ל עורו העדין של התינוק רגיש לגירויים, שינויי טמפרטורה ורמת הלחות באוויר. הרגישות גורמת לו לאבד לחות במהירות, במיוחד hydromoist 24 במגע עם מים. בייבי כיף עם מרכיב הלחות שעות ושומר על רמת הלחות 24 מונע יובש וגירויים למשך החיוני..
₪17.00
מותג: בייבי כיףModel: KEF-59824
בייבי כיף קרם גוף, לחות מועשרת ומרגיעה ל-24 שעות, 500 מ"ל עורו העדין של התינוק רגיש לגירויים, שינויי טמפרטורה ורמת הלחות באוויר. הרגישות גורמת לו לאבד לחות במהירות, במיוחד במגע עם מים. מונע יובש וגירויים למשך hydromoist 24 בייבי כיף עם מרכיב הלחות שעות ושומר על רמת הלחות החיונית לעורו העדין של ת..
₪24.00
מותג: בייבי כיףModel: KEF-55123
בייבי כיף קרם גוף לפני שינה 500 מ"ל לחות ל- 24 שעות מועשר בתמצית מרגיעה של פרחי לבנדר קרם לחות Dream Time עם מרכיב הלחות hydromoist 24 מונע יובש וגירויים למשך 24 שעות ושומר על רמת הלחות החיונית לעורו העדין של תינוקך. קרם הגוף במרקם משי נעים, נספג במהירות ומעניק תחושת נינוחות מיידית. מועשר בתמצ..
₪24.00
מותג: בייבי כיףModel: KEF-77446
בייבי כיף קרם למניעת גירויים 100 מ"ל  למניעה והרגעת תפרחת חיתולים יוצר שכבת הגנה לאזורים הרגישים לשעותארוכות  מעניק תחושת נינוחות מיידית מועשר בשמן חמניות היוצר שכבת הגנה לשעות ארוכות, ביסאבולול המסייע בהגנה על העור מפני אדמומיות וגירוי ותמצית קלנדולה המעודדת התחדשות תאי עורלעור רגיש ..
₪14.00
מותג: בייבי כיףModel: KEF-59831
בייבי כיף שמן גוף עם לחות מועשרת 500 מ"ל עורו העדין של התינוק רגיש לגירויים, שינויי טמפרטורה ורמת הלחות באוויר. הרגישות גורמת לו לאבד לחות במהירות, במיוחד במגע עם מים. שמן בייבי כיף מסייע במניעת יובש וגירויים הנגרמים בגלל אובדן לחות בעורו העדין של תינוקך. שמן גוף בייבי כיף נספג במהירות ומעניק ת..
₪26.00
מותג: בייבי כיףModel: KEF-55130
שמן גוף לפני השינה לתינוק לעור רגיש היפואלרגני מועשר בתמצית פרחי לוונדר נבדק דרמטולוגית, ללא פרבנים ללא שמן מינרלי מכיל תמצית פרחי קמומיל וקלנדולה..
₪24.00
מותג: בייבי כיףModel: KEF-59855
בייבי כיף שמפו אלדמע לניקוי עדין עם לחות מועשרת להרגעת הקרקפת, 750 מ"ל הקרקפת העדינה של התינוק רגישה לגירויים, שינויי טמפרטורה או רמת הלחות באוויר. הרגישות גורמת לה לאבד לחות במהירות, במיוחד במגע עם המים. שמפו אל דמע בייבי כיף מונע יובש וגירויים למשך זמן ושומר על רמת הלחות החיונית לעורו העדין של ..
₪19.00
מותג: בייבי כיףModel: KEF-59848
בייבי כיף שמפו אלדמע לניקוי עדין עם לחות מועשרת להרגעת הקרקפת, 1 ליטרהקרקפת העדינה של התינוק רגישה לגירויים, שינויי טמפרטורה או רמת הלחות באוויר. הרגישות גורמת לה לאבד לחות במהירות, במיוחד במגע עם המים. שמפו אל דמע בייבי כיף מונע יובש וגירויים למשך זמן ושומר על רמת הלחות החיונית לעורו העדין של תינ..
₪24.00
מותג: בייבי כיףModel: KEF-59879
הדרך להעשיר את חווית האמבטיה בניחוח מיוחד והרבה הגנה וטיפוח לעור התינוק. תחליב רחצה בייבי כיף מכיל לחות וחומרים טבעיים ועדינים במיוחד, המותאמים לחומציות הטבעית של העור. התחליב אינו מייבש או מגרה את העור ואינו פוגע בהגנה הטבעית שלו. הוא היפואלרגני, ומכיל חמאת שיאה ללחות מוגברת ותמצית קמומיל וקל..
₪17.00
מותג: האגיסModel: HGG-86030
מגבוני האגיס תחליב, Baby Spa, בתוספת תחליב, המעשיר את עור התינוק בלחות מגבונים בתוספת תחליב מסייעים ב-3 פעולות: ניקוי: מנקה את העור הגנה: מגן על העור מפני התייבשות הזנה: מזין אותו במרכיבי לחות וויטמינים כולל דיספנסר מכיל: ,ויטמין E ,תחליבללא בישום ללא אלכוהול ללא פרבנים מעל 96% מים מטוהריםללא ..
₪29.00
מותג: האגיסModel: HGG-95773
המגבונים הלחים של האגיס בטוחים לשימוש על עורו העדין של התינוק ומסייעים בשמירה על עור בריא ונקיהמגבונים מותאמים לעור רגיש, ללא בישום ובתוספת אלוורה, קמומיל ושמן שקדים. מכילים מעל 96% מים מטוהרים מגבוני HUGGIES היפו-אלרגנייםמכיל: תמצית אלוורה, קמומיל, שמן שקדים, מעל 96% מים מטוהרים.ללא בישום ללא אלכ..
₪20.00
מותג: האגיסModel: HGG-40154
מגבונים לחים של האגיס לשידת החתלה מגבונים לחים של האגיס עם פס להדבקה על שידת ההחתלה: לנוחיות השליפה ולשיפור חווית ההחתלה. פס דביק שאינו הורס את שידת ההחתלה ומאפשר החתלה נוחה ושליפת מגבונים ביד אחת.מכיל: תמצית אלוורה, קמומיל, שמן שקדים, מעל 96% מים מטוהרים.לא מכיל: פורמלדהיד, PHMB ללא בישום לל..
₪15.00
מציג 1 עד 12 מתוך 80 (7 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה