עגלת הקניות

Sally Hansen

מותג: Sally HansenModel: Z2239
שני מוצרים בתכשיר אחד! גם בייס קוט (שכבת בסיס) וגם טופ קוט (שכבה עליונה), להגנה כפולה. כשכבת בסיס, התכשיר מעניק לציפורן לחות והזנה. כשכבה עליונה, התכשיר מגן על הציפורן ומקבע את הצבעשימוש: מרחי שכבה אחת כבסיס. לאחר שהתייבשה, מרחי 2 שכבות של לק. לאחר שהתייבש הצבע, מרחי שכבה נוספת כשכבה עליונה..
₪30.00
מותג: Sally HansenModel: Z3478
יש לך ציפורניים שבריריות, מתקלפות או סדוקות? את רוצה פתרון מהיר? הכירי את מחזק הציפורניים דיאמונד. פורמולה המכילה חלקיקי יהלום המתמזגים עם הציפורן להגנה מושלמת, חיזוק מיידי, לחות וטיפוח. תוך שבוע תוכלי לראות ציפורניים חזקות יותר, בריאות יותר וארוכות יותר שימוש: מרחי שכבה אחת על ציפורניים נקיות. נ..
₪48.00
מותג: Sally HansenModel: Z3030
תכשיר להארכת הציפורניים עד 30% יותר תוך 5 ימים בלבד! תודות לפריצת דרך מדעית, פיתחנו פורמולה ייחודית המכילה פפטיד, קרטין, ביוטין ומולטי ויטמינים המסייעים בחיזוק הציפורן, הגנה וצמיחה בריאה. שימוש: מרחי שכבה דקה על ציפורניים נקיות כל יומיים. ניתן להשתמש גם כשכבת בסיס ללק..
₪48.00
מותג: Sally HansenModel: Z2103
מחזק הציפורניים המקורי שכבש את העולם. מעניק לציפורן שכבת בסיס חלקה, עמידה, המספקת הגנה ארוכת טווח. הציפורניים ארוכות וחזקות יותר. קצוות הציפורן מוגנות בפני סדקים, שבירה ופיצול. בגוון ורדרד טבעי שימוש: מרחי על ציפורן נקייה ומתחת לקצה הציפורן. ניתן להשתמש גם כשכבת בסיס..
₪32.00
מותג: Sally HansenModel: Z2120
שמן מטפח בתוספת ויטמין E. מרכך את הקוטיקולה (העור סביב הציפורן) ,מטפח ומחזק ציפורניים שבירות ויבשות.  שימוש: : מרחי על הציפורן והעור סביבה בעזרת המברשת בשעות הלילה. עסי עד החומר לספיגה מלאה. שטפי היטב לפני מריחת צבע..
₪39.00
מציג 1 עד 5 מתוך 5 (1 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה