עגלת הקניות

L'OREAL MEN EXPERT

מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-26130
לוריאל מן אקספרט LOREAL MEN EXPERT - BARBERCLUB ג'ל ניקוי 3 ב-1 לניקוי יומיומי של הזקן, הפנים והשיער. מכיל שמנים אתרים כגון שמן אתרי ארז. הוראות שימוש: אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להימנע ממגע ב..
₪36.50
מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-26208
לוריאל מן אקספרט LOREAL MEN EXPERT - BARBERCLUB ג'ל לחות לפנים ולזקן קצר- לטיפוח יומיומי של הזקן הקצר והעור שמתחתיו.  מכיל שמנים אתרים כגון שמן אתרי ארז.השתמשו כל בוקר על פנים וזקן קצר נקיים: שימו 1-2 טיפות של ג'ל לחות בכף היד ושפשף בין הידיים. עסו בעדינות לתוך העור והזקן, מהצוואר למעלה, ע..
₪37.50
מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-28691
לוריאל מן אקספרט LOREAL MEN EXPERT - BARBERCLUB קרם לעיצוב הזקן והשיער- לעיצוב הזקן לאורך זמן. מכיל שמן אתרי ארז. הוראות שימוש: שימו כמות נדיבה של חומר בכפות הידיים ומרחו על זקן ושיער יבשים או רטובים. עצבו לצורה הרצויה בעזרת מסרק...
₪57.50
מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-26062
לוריאל מן אקספרט LOREAL MEN EXPERT - BARBERCLUB שמן לעור ולזקן ארוך- לטיפוח יומיומי של הזקן הארוך והעור שמתחתיו. מכיל שמנים אתרים כגון שמן אתרי ארז.השתמשו כל בוקר על זקן ארוך: 1. שימו כמות רצויה של שמן בכף היד (2-3 טיפות לפי אורך הזקן) ושפשפו את הידיים לפיזור אחיד. 2. עסו לתוך הזקן עד למג..
₪57.50
מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-05936
לוריאל מן אקספרט / LOREAL MEN EXPERT ג'ל גילוח לעור רגיש. נבדק דרמטולוגית. מכיל אלוורה.היפואלרגני ללא אלכוהולסוג הוער: רגשהוראות שימוש: שוטפים את הפנים במים פושרים. מורחים את הג'ל בעזרת קצות האצבעות על כל איזור הגילוח תוך כדי עיסוי עדין עד להקצפת הג'ל. במקרה של מגע עם העיניים, יש לשטוף היטב ..
₪22.50
מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-03284
לוריאל מן אקספרט LOREAL MEN EXPERT ג'ל גילוח מסייע בהפחתת תחושת גירוי. להגנה יומיומית . מכיל גליצרין להזנת העור. יעילות גבוהה • גילוח נוח במיוחד • הפחתת תחושת המתח בעור, אפילו לאחר שטיפהסוג הוער: רגשהוראות שימוש: שוטפים את הפנים במים פושרים. מורחים את הג'ל בעזרת קצות האצבעות על כל איזור הגילו..
₪22.50
מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-26060
לוריאל מן אקספרט / LOREAL MEN EXPERT - THERMIC RESIST דאודורנט המסייע נגד הזעה עד 48 שעות. יעילות גבוהה בטמפרטורה עד 45 מעלות. טכנולוגית [CHRAMIC-SYSTEM] מסייע בהגנה מפני גלי חום קיצונייםהוראות שימוש: נערו היטב לפני שימוש. החזיקו את המיכל 15 ס"מ מבית השחי ורססו. אם הפיה נסתמת, שטוף עם מים פושרים...
₪23.50
מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-62360
לוריאל מן אקספרט LOREAL MEN EXPERT - SENSITIVE CONTROL דאודורנט המסייע נגד הזעה עד 48 שעות0% אלכוהולמכיל תמצית עץ ליבנה מבחן סנסוריאליללא אתיל אלכוהול" נבדק דרמטולוגית מבחן סנסוריאלי ללא אתיל אלכוהולהוראות שימוש: נערו היטב לפני שימוש. החזיקו את המיכל 15 ס"מ מבית השחי ורססו. אם הפיה נסתמת, שטוף..
₪23.50
מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-43419
לוריאל מן אקספרט LOREAL MEN EXPERT - COOL POWER דאודורנט המסייע נגד הזעה עד 48 שעות אפקט קרח מצנן. טכנולוגית [CRYO-CAPS] טכנולוגיה המשיבה רעננות באופן אוטומטי. הוראות שימוש: נערו היטב לפני שימוש. החזיקו את המיכל 15 ס"מ מבית השחי ורססו. אם הפיה נסתמת, שטוף עם מים פושרים...
₪23.50
מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-07385
לוריאל מן אקספרט LOREAL MEN EXPERT - CARBON PROTECT   דאודורנט המסייע בהגנה כוללת נגד הזעה עד 48 שעות 4 פעולות במוצר1. מסייע במניעת ריח 2. מסייע במניעת לחות 3. מטפח את העור 4. נלחם בכתמי הזעההוראות שימוש: נערו היטב לפני שימוש. החזיקו את המיכל 15 ס"מ מבית השחי ורססו. אם הפיה נסתמת..
₪23.50
מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-73278
לוריאל מן אקספרט LOREAL MEN EXPERT - SHIRT PROTECT דאודורנט הנלחם בסימני הזיעה והכתמים, מסייע נגד הזעה עד 48 שעות של תחושה יבשה. מסייעה בהגנה מפני: כתמי זיעה, כתמים צהובים, סימנים לבנים, בעל אפקט שאינו מקשיח את הבגד.הוראות שימוש: נערו היטב לפני שימוש. החזיקו את המיכל 15 ס"מ מבית השחי ורססו. אם הפ..
₪23.50
מותג: L'OREAL MEN EXPERTModel: LME-96463
לוריאל מן אקספרט LOREAL MEN EXPERT - HYDRA ENERGETIC אפטר שייב באלם, תחליב נגד יובש לאחר הגילוח מכיל חמאת שיאהסוג הוער: יבשהוראות שימוש: מורחים כמות נדיבה על האזור המגולח. הימנעו מאזור העיניים...
₪52.00
מציג 1 עד 12 מתוך 21 (2 עמודים)
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה